Batom

Facebook

Sklep internetowy

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu internetowego zdrowazywnosc.com.pl wszystkich, którzy chcą odżywiać się świadomie, mądrze i zdrowo, a jednocześnie mieć pewność, że zakupione produkty są najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wybór towarów gotowych do bezpośredniego spożycia, jak również składników do przyrządzania pysznych posiłków.

Odpowiednie zaplecze magazynowe sprawia, że prawie wszystkie oferowane produkty są stale dostępne. Kładziemy również nacisk na rzetelny i w miarę możliwości dokładny ich opis.

Dokładamy wszelkich starań aby realizacja każdego zamówienia przebiegała szybko i sprawnie, a w przypadku ewentualnych kłopotów (co zdarza się niezmiernie rzadko) natychmiast kontaktujemy się z klientem w celu wyjaśnienia sytuacji. Chętnie również słuchamy Państwa uwag i pomysłów jak usprawnić działanie naszego sklepu.

Produkty dystrybuujemy na terenie całej Polski. Zakupy dostarczamy do klientów transportem własnym lub korzystając z usług firm kurierskich i Poczty Polskiej a czas dostawy z reguły nie przekracza 48 godzin.

W celu uzyskania bardziej dokładnych informacji zapraszamy do zapoznania się z regulaminem sklepu.

Produkty Batom

Przedstawiamy państwu produkty ekologiczne z naszej oferty firmowej BIO. Posiadamy szeroki wybór bakalii płatków i ziaren zbóż, ryżu, kasz, słodyczy.

Hurtownia internetowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów hurtowych oraz w celu usprawnienia ich i naszej pracy wprowadziliśmy możliwość składania zamówień hurtowych przez stronę internetową.