Batom

Facebook

Produkty Batom

Staramy się rozwijać i korzystać z różnych możliwości jakie oferuje nam rynek ekologicznych artykułów żywnościowych. W myśl zasady, że kto się nie rozwija ten się cofa, od pewnego czasu tworzymy swoją markę produktów Batom. Posiadamy szeroki wybór bakalii, płatków i ziaren zbóż, ryżu, kasz, słodyczy. Polecamy również pyszne soki bez dodatku cukru oraz syropy i dżemy niskosłodzone cukrem trzcinowym. Składniki używane w produkcji są najwyższej jakości, w pełni naturalne i pochodzą z upraw ekologicznych, certyfikowanych. Nasze produkty nie zawierają konserwantów, sztucznych barwników ani aromatów. Potwierdza to corocznie przyznawany nam przez firmę COBICO sp. z o.o. (nr akredytacji PL-EKO-03) certyfkat zgodności.

Marka produktów Batom już przyjęła się na rynku żywności ekologicznej o czym świadczy coraz większe zainteresowanie klientów, ich pozytywne opinie oraz stały wzrost sprzedaży. Zamierzamy więc w najbliższej przyszłości dalej poszerzać asortyment produktów marki Batom.

Hurtownia internetowa

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów hurtowych oraz w celu usprawnienia ich i naszej pracy wprowadziliśmy możliwość składania zamówień hurtowych przez stronę internetową.

Sklep internetowy

Zapraszamy na zakupy do naszego sklepu interneto-
wego wszystkich, którzy chcą odżywiać się świado-
mie, mądrze i zdrowo, a jednocześnie mieć pewność, że zakupione produkty są najwyższej jakości.